• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Vína VOC Znojmo a Lacerta viridis

VOC ZNOJMO – vína originální certifikace. Jsou to výjimečně aromatická vybraná vína z odrůd Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, při jejichž výběru se upřednostňuje originalita a původ vína, tedy Terroir. VOC ZNOJMO je vůbec prvním takzvaným apelačním systémem v České republice!


Vína označená samolepkou „JEŠTĚRKA ZELENÁ“ latinsky LACERTA VIRIDIS jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí, které jsou současně i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené. Ještěrka zelená se v České republice vyskytuje pouze v ekologicky čisté krajině. Na Znojemsku jsou to i vinice na kamenitém podloží v povodí meandrující řeky Dyje.

Veltlínské zelené - VOC ZNOJMO - 2010
číslo šarže: 0053
Velmi atraktivní Veltlínské zelené 2010 z Krhovic zaujme líbivými tóny po vanilce nebo karamelu. V chuti oceníte dokonalou čistotu a harmonii projevu.Toto nádherné víno doporučujeme podávat například k hovězímu masu nebo kvalitnímu sýru. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Sauvignon - VOC ZNOJMO - 2010
číslo šarže: 0017
Milovníci Sauvignonů jistě ocení atraktivní šarži této moderní odrůdy. Víno se vyznačuje intenzivní a překrásnou vůní po vyzrálém angreštu nebo mladých kopřivách. Na jazyku potěší čistotou a komplexností projevu. Dokonalá harmonie cukru a kyselin, jakož i jemně vanilková dochuť svádí k dalšímu a dalšímu ochutnávání. Hrozny pro vína řady Terroir Lacerta viridis dozrávají v ekologicky velmi čistém prostředí, kde žije vzácná ještěrka zelená. Doporučujeme podávat například k sladkovodním rybám nebo drůbežímu masu. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Rulandské bílé - pozdní sběr - 2010
číslo šarže: 0006
Ve vůni tohoto vína můžete objevit příjemné tóny po vyzrálém ovoci nebo vanilce. V ústech potěší vzletná kyselinka v líbivé harmonii s jemným zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat například k sladkovodním rybám nebo kuřecímu masu. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Tramín červený - pozdní sběr - 2011
číslo šarže: 1067
Po přivonění ucítíte atraktivní květinovou vůni připomínající šeřík. V ústech oceníte mazlivost zbytkového cukru a svěžest kyseliny. Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo jemnému sýru. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-