• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Netradiční odrůdy a zajímavá vína

Chenin Blanc - zemské - 2009
číslo šarže: 9056
Chenin blanc je velmi vhodnou odrůdou pro výrobu sladkých vín, a to dokazuje i kvalitní ročník 2009. Hrozny pro výrobu tohoto vína dozrály na viniční trati Staré vinice v katastru obce Havraníky a dosáhly překrásné cukernatosti 25,6 °NM tedy kategorie výběr z hroznů. Víno jistě osloví milovníky vín s vyšším obsahem zbytkového cukru. Ve vůni můžete objevit příjemné tóny po zavařených rynglích. Při nachutnání zaujme tropickým ovocem provoněný projev a medový zbytkový cukru. Doporučujeme podávat například ke zrajícím sýrům nebo k divočině. Víno má výborné předpoklady k archivaci. Stříbrná medaile na mezinárodní soutěži vín „WOMEN AND WINES OF THE WORLD 2010“ Monaco; Bronzová medaile v roce 2010 na soutěži vín pořádané prestižním vinařským časopisem DECANTER (Londýn); Zlatá medaile na „O POHÁR KARLA IV.“, Karlštejn 2011.
cena: 150,-

Cabernet Sauvignon rosé - jakostní - 2011
číslo šarže: 1078
Růžová vína stále patří k velmi vyhledávaným výrobkům díky svým bohatým aromatickým a chuťovým vlastnostem. Tento růžový Cabernet Sauvignonu z kvalitního ročníku 2011 jistě Vaši oblibu ještě umocní. Ve vůni můžete objevit příjemné tóny po drobném zahradním ovoci, v chuti oceníte laskavou harmonii jemného zbytkového cukru a svěží kyseliny. Můžete vychutnávat například k těstovinám nebo sladkovodním rybám. S růžovým vínem se radujte jako s mladým a nearchivujte jej.
cena: 90,-

Zweigeltrebe - pozdní sběr - 2009
číslo šarže: 9083
Robustní Zweigeltrebe z nádherných vinic viniční tratě U tří dubů jistě osloví každého znalce velkých červených vín. Velmi kvalitní ročník 2009 dal tomuto vínu mohutné tělo, příjemnou tříslovinu a velmi dlouhou dochuť. Ve vůni potěší atraktivní tóny po kvalitní kávě, podobně fantasticky působí i v chuti. Toto víno Vás nepřestane bavit až do posledního doušku. Doporučujeme vychutnávat například ke zvěřině nebo kvalitnímu zrajícímu sýru. Víno má skvělé předpoklady k dlouhé archivaci. Vítěz v odrůdě na XXI. oblastní přehlídce vín znojemské vinařské podoblasti v roce 2010.
cena: 145,-

Rulandské modré - výběr z hroznů - 2011
číslo šarže: 1091
Výjimečný ročník, výjimečné víno, výjimečný zážitek. Oddejte se tomuto ušlechtilému Rulandskému modrému ve vysokém přívlastku a odměňte všechny své smysly. Po přivonění objevíte atraktivní tóny po kvalitní hořké čokoládě nebo kompotovaných jahodách. V ústech ohromí bohatostí chutí, mohutností těla a délkou projevu. Oceníte tříslovinu velkých červených vín a příjemně nasládlou dochuť připomínající karamel. Doporučujeme podávat k hovězímu nebo zvěřině. Víno má skvělé předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Dornfelder - zemské - 2010
číslo šarže: 0031
Již několik let můžete z naší produkce nakupovat a vychutnávat červené víno, u kterého jsme zastavili kvašení a uchovali v něm tak vyšší obsah zbytkového cukru. Dalšího představitele tohoto zajímavého typu vína můžete právě ochutnat. Sladký Dornfelder se vyznačuje příjemnou vůní po lesním ovoci, v ústech potěší mazlivá sladkost vyvažující tělnatou tříslovinu. Toto víno doporučujeme podávat například k čokoládovému dezertu. Víno doporučujeme podávat náležitě vychlazené. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 120,-

Tramín červený - výběr z bobulí - 2011
číslo šarže: 1074
"mešní víno Augustiniánského opatství v Brně"
Znovín Znojmo vyrábí mešní víno se souhlasem Augustiniánského opatství na Starém Brně. Je vyrobeno z hroznů, které dosáhly cukernatosti (sladkosti) tak vysoké, že část přírodního cukru z hroznů zůstala ve víně a příjemně doplňuje mimořádnou aromatičnost a kořenitost tohoto vína. Hrozny pro výrobu vína pochází z vinařské oblasti Morava, podoblasti znojemské. Cukernatost, původ hroznů i chuťové vlastnosti tohoto vína s přívlastkem „výběr z bobulí“ ověřila Státní zemědělská a potravinářská inspekce, vlastní technologii výroby mešního vína pak opatství, jež navazuje na tradici výroby mešního vína z klášterních vinic. Starobrněnské opatství je v současnosti jediným opatstvím Řádu sv. Augustina na světě, dle privilegia papeže Benedikta XIV. z roku 1752. Ve znaku opata je písmeno E jako upomínka na zakladatelku kláštera, královnu Elišku Rejčku a symbol augustiniánů: otevřená kniha, která je v pozadí planoucího srdce protnutého šípem. Kniha je slovo Boží, jež proniklo srdcem a duší sv. Augustina jako šíp při jeho obrácení k víře.
cena: 180,-