• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Sekty

Klasicky vyrobené sekty kvašením v lahvích, vyrobené z jakostních moravských vín!

Znovín de Lux Brut, Znovín de Lux Demi sec
Tento exkluzivní sekt je vyroben z vybraných odrůdových vín Rulandské bílé a Ryzlink vlašský z viničních tratí v okolí Hnízda ve znojemské vinařské podoblasti. Pikantní kyselinka, která je pro tuto oblast typická a vynikající aroma těchto vín dává vzniknout tzv. „velkým sektům“. Vyrobeno kvašením v lahvi podle tradiční metody. V roce 1999 získal Znovín de Lux Brut bronzovou medaili na mezinárodní výstavě v Zagrebu. Znovín de Lux Brut 1996 získal také zlatou medaili na mezinárodní výstavě VINOFORUM 1999 v Lednici, kde byl nejvýše hodnocen ze všech sektů z celé ČR. Na mezinárodní výstavě vín Vinoforum 2005 ve Znojmě byl v pořadí třetí za dvěma zahraničními sekty.
BRUT cena: 210,-
DEMI cena: 200,-

Znovín Classic Sekt Brut a Demi sec – bílý
Moderní, svěží sekt s typickou pikantností a vůní odrůdy Veltlínské zelené, ze kterého je vyroben. Vysokou kvalitu tohoto sektu předurčuje dokonalý výběr základního vína ze znojemské vinařské podoblasti, klasická výroba v lahvích i malý objem výroby šumivého vína ve Znovínu. Doporučujeme pro slavnostní chvíle i chvíle pohody, rodinné oslavy a společenské události. Světově uznávaný slovenský enolog Prof. Ing. Fedor Malík, DrSc., účastník bodovacích komisí na všech důležitých mezinárodních výstavách a předseda bodovací komise předvánočního testu sektů v MF Dnes v prosinci 2004 v hodnocení uvedl: „Které bych si vybral? To, které nedopadlo úplně nejlépe. Nejvíc se mi líbil znovínský sekt – vyrovnaný, plný, biskvitový. Ten si rád na Vánoce otevřu.“
BRUT cena: 140,-
DEMI cena: 140,-

Znovín Classic Sekt Demi sec – červený
Určitě zajímavý, netradiční červený sekt, vyrobený z odrůdy Svatovavřinecké. Nadchne milovníky červených vín, kteří v tomto klasicky vyrobeném sektu (kvašením v lahvích) objeví typickou vůni čerstvých švestek a příjemnou pikantnost vyzvednutou unikajícími jemnými bublinkami. Doporučujeme pro mimořádné události, společenské příležitosti, ale i doplněk slavnostního menu.
cena: 150,-

Znovín de Lux Claret Brut
Sušší, svěží růžový sekt vyrobený jako claret z červené odrůdy Zweigeltrebe rozšiřuje spektrum šumivých vín o zajímavé chuťové vjemy. Je určen jak pro slavnostní příležitosti, tak i k odpolednímu, klidnému posezení třeba i ke sladkým zákuskům.
cena: 180,-