• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Tradiční moravská odrůdová červená vína

Pro milovníky červených vín nabízímě tuto jedinečnou kolekci.

Frankovka - jakostní - 2009
číslo šarže: 9085
Ochutnejte Frankovku z mladých vinic jižní části znojemské vinařské podoblasti. Toto víno osloví zejména milovníky suchých svěžích vín s jemnou tříslovinou a příjemně ovocným projevem. Můžete zaznamenat i jemnou kořenitost ve vůni připomínající například tabák. Víno je velmi dlouhé v dochuti. Tuto Frankovku doporučujeme podávat například k hovězímu masu nebo sýrové míse. Víno má dobré předpoklad k archivaci.
cena: 90,-

Zweigeltrebe - jakostní - 2010
číslo šarže: 0029
Odrůdu Zweigeltrebe vyhledávají pro svou mohutnost a příjemnou tříslovinu zejména znalci vín a poučení milovníci tohoto ušlechtilého produktu. Podobně atraktivní parametry má i toto víno ročníku 2010 z krásných vinic jižní části znojemské vinařské podoblasti. Ve vůni můžete objevit líbivé tóny po peckovém ovoci nebo čokoládě. Na jazyku oceníte vyvážený a dlouhý chuťový projev. Víno doporučujeme podávat například k hovězímu masu nebo pernaté zvěři. Víno má velmi dobré předpoklady k dlouhé archivaci.
cena: 90,-

Svatovavřinecké - jakostní - 2011
číslo šarže: 1080
Bohaté Svatovavřinecké z kvalitního ročníku 2011 jistě uspokojí nejednoho milovníka i znalce moravských červených vín. Ve vůni můžete objevit ušlechtilé tóny po sušených švestkách nebo povidlích. Při ochutnání oceníte mohutnost a délku chuťového vjemu, příjemnou nasládle působící tříslovinu a opět líbivý projev modrého ovoce. Toto víno doporučujeme podávat například k vepřovému masu nebo kvalitním sýrům. K archivaci má velmi dobré předpoklady.
cena: 90,-

Modrý Portugal - jakostní - 2010
číslo šarže: 0030
Odrůda Modrý Portugal patří k velmi oblíbeným červeným vínům pro svoji hebkost, svěží ovocnost a čitelnost. Vůně vína může připomínat červené zahradní ovoce. V ústech oceníte velmi hladký projev s jemnou tříslovinou a příjemnou dochutí po kakaových bobech. Víno doporučujeme podávat například k hovězímu masu nebo vyzrálým sýrům. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 90,-