• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Oblíbené i nově sestavené cuvée

Tato vína svou rozmanitostí určitě zaujmou. Osvědčené a oblíbené víno Dan Ermite v bílém pro zpříjemnění odpoledne nebo večera, stále oblíbenější rosé a víno „light“, to jsou vína, ze kterých si jistě vyberete.

Dan Ermite 2011
číslo šarže: 1010
"cuvée odrůdy Veltlínské zelené" Plné, jemné, příjemně aromatické, hladké víno je vyrobené z klasických odrůd Veltlínského zeleného. Ve víně je dle autorizované laboratoře Ecolab Znojmo zvýšený obsah transresveratrolu. Resveratrol je flavonoidní přirozená součást vína, které se připisuje velký podíl na tzv. „francouzském paradoxu“ tedy velmi nízkém počtu srdečně cévních onemocnění ve státech, kde se pije více vína. Obsah resveratrolu je na bílé víno mimořádně vysoký. Doporučujeme k sýrům, zeleninovým salátům, úpravám kuřete, ryb, ale také k řízkům.
cena: 90,-

Vománkové víno – víno Vladimíra Menšíka, bílé známkové
Jedinečné víno sestavené dle originální receptury č. 3 z odrůdy Veltlínské zelené ze znojemské vinařské podoblasti a utajeného poměru několika aromatických odrůd, které z tohoto vína činí opravdový originál. Najdete v něm chuť i vůni mandlí, pepřovitou kořenitost, ale i vůni lesního medu a lučního kvítí. Doporučujeme ke klasickým českým jídlům, například řízkům, hovězím ptáčkům, ale i zeleninovým salátům a sýrům. Výborně lze i archivovat.
cena: 95,-

Mont Pré - známkové - 2010
číslo šarže: 0052
Ideálně sestavené cuvée ze dvou světoznámých odrůd, kterým se na Znojemsku v dobrých lokalitách a ročnících jedinečně daří. Roku 1121 byl ve Francii v údolí Prémontré založen řád Premonstrátů. Tento řád začal v roce 1190 budovat na břehu řeky Dyje Loucký klášter, který byl až do svého zrušení Josefem II. v roce 1784 střediskem vzdělanosti i pěstování a výroby vína v celém Českém království. Takto nazvaným vínem chceme připomenout slavnou historii Louckého kláštera, do kterého se po letech opět vrací kultura a výroba vína.
cena: 95,-

Denis d’Or - známkové
Ideálně sestavené cuvée dvou světoznámých odrůd „Cabernet Sauvignon“ a „Pinot Noir“. Harmonie chuti a vůně jsou dokonalé. Ve vůni převládá „kopřivový“ Cabernet doplněný hladkostí Pinot Noir s pikantní a současně jemnou tříslovinkou, hlásící se po několika sekundách – tímto se víno řadí do kategorie vín s přívlastkem „nej“. Konečně ochutnejte. Doporučujeme k tmavým masům, zvláště pak ke zvěřinovým specialitám.
cena: 90,-

Denis d´Or Barrique - známkové
„Barikové víno“ vyrobené z odrůdy Cabernet Sauvignon představuje nejmodernější světový trend ve výrobě červených vín, což se projevuje v chuti i vůni vína. Je zde skloubena pikantní vůně, chuť a tříslovina Cabernetu po černém rybízu s příjemnou příchutí i vůní po dubu ze speciálních 225 lt soudků. Tato náročná technologie představuje návrat k přírodě a klasickému způsobu výroby. Doporučujeme podávat jako digestiv nebo k sladkým dezertům.
cena: 140,-