• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Exkluzivní řada Genus Regis – polosladká a polosuchá vína

Noblesní vína řady Genus Regis jsou vína královského rodu – svým jménem připomínají slavný historický okamžik, kdy roku 1326 český král Jan Lucemburský povolil královskému městu Znojmu obchod se solí a vínem. Díky atraktivnímu balení se stanou skvostem každé slavnostní tabule nebo nádherným dárkem.

Ryzlink rýnský - pozdní sběr - 2009
číslo šarže: 9049
Šťavnatý Ryzlink rýnský z velmi kvalitního ročníku 2009 zaujme nejednoho milovníka této staré tradiční odrůdy. Ve vůni můžete objevit typickou odrůdovou vůni po lipovém květu nebo rozkvetlé louce. V ústech oceníte plnost a ušlechtilost chuťového projevu, jakož i dokonalou harmonií zbytkového cukru a kyselin. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo sýrové míse. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 145,-

Sauvignon - pozdní sběr - 2011
číslo šarže: 1029
Ochutnejte bohatý Sauvignon z řady Genus regis, který zaujme svou vzletností a pikantností. Po přivonění můžete zaznamenat oblíbenou vůni po kopřivě žahavce nebo angreštu. Na jazyku potěší vzletná kyselinka a čistá ovocná dochuť. Tento Sauvignonu doporučujeme podávat například k těstovinám nebo sladkovodním rybám. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 145,-

Sauvignon - pozdní sběr - 2010
číslo šarže: 0010
Sauvignony v okolí Znojma jsou znalci řazeny k nejlepším na světě. Vynikají kopřivově-broskvovou, někdy až angreštovou vůní, s pikantními a minerálními tóny v chuti. Výborně se dají i archivovat. Posuďte krásu regionu vetknutou do tohoto atraktivního vína ročníku 2010. Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu a rybám.
cena: 190,-

Tramín červený - výběr z hroznů - 2011
číslo šarže: 1070
Atraktivní Tramín červený z řady Genus regis osloví svou líbivou vůní po meruňkách nebo malinách. Na jazyku potěší dokonalá harmonie mazlivého zbytkového cukru a svěžích kyselin. Víno je nádherně čisté a ještě dlouho po polknutí posledního doušku můžete cítit příjemně ovocný projev připomínající například ananas. Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo jemnému sýru. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Rulandské šedé - výběr z hroznů - 2010
číslo šarže: 0019
Toto mazlivě nasládlé Rulandské šedé se vyznačuje ušlechtilou vůní po akátovém medu nebo sušených brusinkách. Na jazyku potěší lahodným zbytkovým cukrem a svěže ovocným projevem, připomínajícím vyzrálé třešně.
cena: 150,-