• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Oceněná vína

V této skupině si Vám dovolujeme nabídnout vína oceněná na světových výstavách i jiná exkluzivní vína. Další mezinárodně oceněná vína najdete i v jiných sériích. Jelikož se jedná o vína, o která bude určitě zájem, a kterých není vyrobeno příliš mnoho, vyhrazujeme si právo v případě, že některý druh již nebude na zásobě, tato vína z objednávky vynechat. Proto s objednávkami těchto vín neváhejte.

Rulandské šedé - ledové víno - 2008
číslo šarže: 8107
Oddejte se tomuto Rulanskému šedému v podobě ledového vína, nebudete litovat. Víno v sobě snoubí koncentrovanou krásu vyzrálých hroznů a atraktivitu lokality ze které vzešly. Vůní víno připomíná včelí plástev plnou medu a v chuti potěší svěží kyselinou, která senzoricky vyvažuje vysoký obsah zbytkového cukru. Víno se může pochlubit několika úspěchy na významných vinařských soutěžích: Zlatá medaile na „TERRAVINO 2009“, Izrael, Diplom na „GRAND PRIX VINEX 2010“, Stříbrná medaile na „VINOFORUM 2010“ v Ostravě, Zlatá medaile na „HRADECKÝ POHÁR VÍN 2010“.
cena: 310,-

Rulandské šedé - slámové víno - 2007
číslo šarže: 7099
Hrozny pro výrobu speciálního vína byly sklizeny v listopadu roku 2007 a do 17. března 2008 ležely na slámě v prostorách Louckého kláštera. Po vylisování vysušených hroznů jsme získali mošt o cukernatosti 43,4°NM. Víno v sobě snoubí krásu vinic, kvalitních hroznů i ušlechtilosti výroby. Na poli soutěžním se může pochlubit mnoha medailemi, Bronzová medaile na soutěži vín PARDUBICKÝ FESTIVAL VÍNA 2008 Zlatá medaile na mezinárodní soutěži vín VINOFORUM 2008, Maribor, Slovinsko, Zlatá medaile na mezinárodní soutěži vín VINALIES INTERNATIONALE S 2009 v Paříži, Zlatá medaile na mezinárodní soutěži vín MONDE SELECTION 2009, Brussel, Belgie, Zlatá medaile na mezinárodní soutěži vín „VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE 2009“, Diplom na mezinárodní soutěži vín „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2009“, Stříbrná medaile na mezinárodní soutěži vín „VINOFORUM 2009, Prešov, Stříbrná medaile na mezinárodní soutěži vín „AWC VIENNA 2009“ ve Vídni. Diplom na „GRAND PRIX VINEX 2010“.
cena: 310,-

Ryzlink rýnský - pozdní sběr - 2009
číslo šarže: 9052
Milovníci šobeských vín jistě ocení Ryzlink rýnský z ročníku 2009. Vyzrál do přívlastku pozdní sběr a vyznačuje se atraktivní medovou nebo květinovou vůní. V chuti oceníte bohatost a délku projevu. Můžete zaznamenat jemné tóny po vyzrálých hruškách a příjemně minerální stopu v závěru chuťového spektra. Víno můžete cítit ještě dlouho po polknutí posledního doušku. Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo kvalitním sýrům. Víno má dobré předpoklady k dlouho archivaci. Bronzová medaile na „CANBERRA INTERNATIONAL RIESLING CHALLENGE 2010“, Austrálie, Stříbrná medaile na „AWC VIENNA 2010“ ve Vídni (Rakousko).
cena: 240,-

Rulandské šedé - slámové víno - 2009
číslo šarže: 9096
Mazlivě sladke a romanticky provoněné Rulandské šedé ocení každý znalec speciálních vín. Toto víno v sobě snoubí kvalitu odrůdy, jakož i bohatost chutě a vůně docílené dlouhým ležením hroznů na slámě a jejich částečným vysušením. Víno se může pochlubit významnými úspěchy na poli soutěžním. Víno získalo Stříbrnou medaili na prestižní mezinárodní soutěži vín „GRAND PRIX VINEX 2011“ a jako jediné víno soutěže získalo Velkou zlatou medaili a současně i titul Absolutní Šampion na mezinárodní soutěži „PINOT GRIS DU MONDE 2011“ ve Štrasburku (Francie). Bronzová medaile v roce 2011 na soutěži vín pořádané prestižním vinařským časopisem DECANTER (Londýn).
cena: 390,-

Denis d´Or „Tramín kořenný“ - výběr z bobulí - 2009
číslo šarže: 9073
Limitovaná série bílé varianty vína Denis d’ Or vyrobená v Křížovém sklepě v Příměticích na památku vztyčení prvního bleskosvodu na světě ve tvaru kříže (1754) geniálním premonstrátem Prokopem Divišem, který vynalezl i unikátní hudební nástroj Denis d’ Or (Zlatý Diviš). Víno je vyrobeno z historicky nejstarší známé odrůdy Tramín, ze které geneticky pochází většina dnes pěstovaných odrůd révy vinné. Varianta Tramínu – Tramín kořenný – je u nás velmi málo pěstovaná a vzácná. Víno je zajímavě aromatické po koření starých bylin, s příjemným tramínovým kořínkem v dochuti, hladkostí, ušlechtilostí a nasládlostí. Diplom na „VALTICKÉ VINNÉ TRHY 2010“, Diplom na „AWC VIENNA 2010“ ve Vídni (Rakousko), Stříbrná medaile na „WOMEN AND WINES OF THE WORLD 2011“ Monaco, Stříbrná medaile na „SAN FRANCISCO INTERNATIONAL WINE COMPETITION 2011“, USA, Stříbrná medaile na „HRADECKÝ POHÁR VÍN 2011“.
cena: 180,-

Ryzlink vlašský - podzní sběr - 2009
číslo šarže: 9006
Vychutnejte si romantický Ryzlink vlašský z nádherné viniční tratě Šobes. Víno se projevuje atraktivní vůní po vyzrálém ovoci a medu. Na jazyku oceníte mazlivou nasládlost a svěží kyselinu. Můžete zaznamenat i typickou minerálnost a jemně vanilkovou dochuť. Toto ušlechtilé víno doporučujeme podávat například k drůbeži nebo sladkovodním rybám. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. Zlatá medaile na „AWC VIENNA 2010“ ve Vídni (Rakousko).
cena: 220,-