• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Přírodně sladké výběry z hroznů a z bobulí

Terroir Club – vína s tímto označením nenajdete běžně v supermarketech

Vzhledem k stoupajícímu zájmu o vína přírodně nasládlá, s méně kyselinami, jemná, typicky odrůdově vyhraněná, jsme se rozhodli Vám tato vína nadále nabízet, a to také díky vynikajícím ročníkům, ale i dokonalému technickému zařízení. Příjemný zbytkový cukr je přímo z hroznů, tedy velmi jemný, dodávající příjemnou náladu a pohodu. Vína jsou vhodná pro slavnostní příležitosti, k bezstarostnému odpolednímu posezení při zákusku, ale i k archivaci.


Chardonnay - výběr z bobulí - 2006
číslo šarže: 6085
Ochutnejte toto bohaté Chardonnay ze severovýchodní části znojemské vinařské podoblasti. Víno zaujme zejména komplexností a délkou chuťového projevu. Na jazyku můžete zaznamenat jemnou ovocnost připomínající vyzrálé hrušky. Ve vůni zaznamenáte příjemnou chlebovinku nebo nasládlou vanilku. Víno doporučujeme podávat například k vepřovému nebo kuřecímu masu. Díky mohutnému tělu a vyššímu cukru má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 120,-

Rulandské šedé - výběr z hroznů - 2006
číslo šarže: 6081
Milovníky líbivě sladkých vín jistě osloví toto Rulandské šedé z jižní části znojemské vinařské podoblasti. Ve vůni tohoto ušlechtilého vína můžete objevit příjemné tóny po sušeném ovoci a medu. Při ochutnání oceníte harmonii mazlivého zbytkového cukru a stále svěže působících kyselin. Doporučujeme podávat například ke specialitám čínské kuchyně nebo ovocnému dezertu. Víno má stále velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Pálava - výběr z hroznů - 2011
číslo šarže: 1076
Příznivce polosladkých aromatických vín jistě potěší tato Pálava z mladých vinic ležících na samotném jihu Znojemska. Ve vůni víno zaujme příjemným projevem po medu nebo vyzrálých broskvích. Při ochutnání oceníte harmonii medového zbytkového cukru a svěží kyseliny. Můžete zaznamenat příchuť po tropickém ovoci. Víno doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo ovocnému dezertu. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Tramín červený - výběr z hroznů - 2011
číslo šarže: 1068
Nenechte si ujít Tramín červený z nádherných vinic viniční tratě Dívčí vrch. Již její název předurčuje vínu svůdnost a atraktivitu. Ve vůni můžete zaznamenat ušlechtilé tóny po velmi vyzrálých aromatických hroznech nebo vanilce. V ústech oceníte dokonalou čistotu a délku projevu, jakož i příjemnou ovocnost připomínající vyzrálou bílou moruši. Toto dokonalé víno může být ozdobou každé slavnostní chvíle. Doporučujeme podávat například k ovocnému dezertu nebo vyzrálému nearomatickému sýru. Víno má skvělé předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Sauvignon - výběr z bobulí - 2009
číslo šarže: 9062
Poznejte medově sladký Sauvignon z kvalitního a vyzrálého ročníku 2009. Vysoká cukernatost hroznů předurčila vznik mazlivému vínu s atraktivním projevem ve vůni připomínajícím šťavnaté peckové ovoce. Na jazyku je dokonale hladký s příchutí po vyzrálém ananasu. Potěší svěží kyselina, která vyvažuje vyšší obsah zbytkového cukru. Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo lehkému ovocnému dezertu. Víno má dobré předpoklady k archivaci. Víno získalo diplom na Valtických vinných trzích 2010.
cena: 180,-

Rulandské šedé - výběr z bobulí - 2009
číslo šarže: 9029
Milovníky sladkých vín jistě osloví toto svěží Rulandské šedé ve velmi vysokém přívlastku. Ve vůni můžete zaznamenat atraktivní tóny po medu nebo rozinkách. V ústech oceníte mazlivý obsah zbytkového cukru vyváženého svěží kyselinou. Dokonale hebký a harmonický projev vína Vás bude svádět k dalšímu a dalšímu ochutnávání. Doporučujeme podávat například k drůbeži nebo smetanovému dezertu. Má velmi dobré předpoklady k archivaci. Víno získalo diplom na Valtických vinných trzích 2010.
cena: 150,-