• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Vína přívlastková z Terroir Clubu

Vína s tímto označením nenajdete běžně v supermarketech

Vína s tímto označením nenajdete v supermarketech.
Tato označení slouží ke zvýraznění garance původu a základního charakteru vína z určité viniční tratě, který v příslušném víně najdete.

Rulandské bílé - výběr z hroznů - 2009
číslo šazže: 9023
Ochutnejte velmi atraktivní Rulandské bílé ze severní části znojemské vinařské podoblasti. Víno se vyznačuje svěží ovocnou vůní, připomínající šťavnaté hrušky nebo vyzrálé meruňky. Na jazyku oceníte příjemnou harmonii jemného zbytkového cukru a svěží jarní kyseliny. Víno se vyznačuje krásně čistou a velmi dlouhou chutí. Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo sladkovodním rybám. Víno má dobré předpoklady k ležení na lahvi.
cena: 150,-

Rulandské šedé - výběr z hroznů - 2011
číslo šarže: 1047
Oddejte se tomuto výjimečnému Rulandskému šedému z nádherných vinic viniční tratě Dívčí vrch. Hrozny dosáhly vysoké vyzrálosti 24, 8°NM a tato přednost přispěla ke vzniku nádherného vína. Ve vůni můžete zaznamenat jemnou chlebovinku i tóny po lesním medu. Na jazyku je mazlivě nasládlé, mohutné a čisté. Potěší lahodná příchuť po vanilce. Toto Rulandské šedé můžete vychutnávat například ke sladkovodním rybám nebo kuřecímu masu. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 150,-

Pálava - pozdní sběr - 2011
číslo šarže: 1075
Polosladká Pálava z jihovýchodní části znojemské vinohradnické podoblasti zaujme svou atraktivní vůní připomínající plané tzv. vinohradnické broskve. Na jazyku potěší velmi mohutný a dlouhý projev při současném zachování dokonalé čistoty vína. Vedle příjemné ovocnosti pohladí i mazlivý zbytkový cukr a svěží kyselina. Víno doporučujeme vychutnávat například k vepřovému masu nebo jemnému sýru. Tato Pálava má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 145,-

Tramín červený - pozdní sběr - 2010
číslo šarže: 0022
Ochutnejte polosuchý Tramín červený z ročníku 2010 a poznejte další možnou tvář této staré aromatické odrůdy. Ročník 2010 je typický svěží až „křupavou“ kyselinou a takto by se dalo charakterizovat i toto víno. Chuťový projev je vyvážen jemným obsahem zbytkového cukru, náležícího do kategorie polosuchých vín. Ve vůni můžete objevit velmi atraktivní tóny po vyzrálých broskvích nebo kvetoucím šeříku. Víno můžete vychutnávat například k těstovinám nebo lehkému ovocnému dezertu. Má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 145,-

Ryzlink rýnský - pozdní sběr - 2011
číslo šarže: 1056
Ryzlink rýnský ze Stošíkovic prokvašený kulturou kvasinek, jež vzešla přímo z dané vinice, osloví zejména milovníky jemně minerálních vín. Ve vůni najdete příjemné tóny po citrusovém ovoci a lehkou zaprášenost. Na jazyku oceníte velmi čistý a hladký projev. Zaznamenáte příchuť po ovoci, zejména po vyzrálých meruňkách. Víno doporučujeme podávat například k těstovinám nebo sýrové míse. Tento ryzlink má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 145,-

Sauvignon - pozdní sběr - 2011
číslo šarže: 1027
Zasněte se nad romantickým Sauvignonem z jižní části znojemské vinařské podoblasti a oddejte se jeho sametově čistému aromatickému i chuťovému projevu. Ve vůni můžete zaznamenat jemně nasládlou vůni šťavnatých broskví, na jazyku oceníte příjemnou nasládlost danou vyzrálostí hroznů a jemně minerální dochuť typickou pro vína řady Terroir Levure. Toto ušlechtilé víno můžete vychutnávat k drůbeži nebo sýrové míse. Má skvělé předpoklady k archivaci.
cena: 145,-