• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Vína z nejlepších viničních tratí Znojemska aromatická

Výběr vína do této kolekce navazuje na skupinu T 1., kde jsou méně aromatická vína. V této skupině jsme vybrali vína aromatičtější, u kterých je zřetelný výraz „Terroir“, tedy „výraz“ konkrétní vinice.

Müller Thurgau - jakostní - 2011
číslo šarže: 1009
Ochutnejte vzletný Muller Thurgau z kvalitního ročníku 2011 a užijte si jeho hravost a svěžest. Po přivonění můžete objevit příjemnou ovocnost připomínající například angrešt. Po ochutnání oceníte atraktivní projev po citrusových plodech a velmi dlouhou a velmi dlouhou a čistou dochuť. Víno můžete podávat například k těstovinám nebo kuřecímu masu. Pro zachování svěžího projevu doporučujeme vychutnávat jako mladé, lze však i archivovat.
cena: 90,-

Sauvignon - jakostní - 2009
číslo šarže: 9066
Tento příjemný Sauvignon pochází z 13 let starých vinic vysázených v jižní části znojemské vinařské podoblasti. Svým charakterem osloví zejména milovníky svěžích a suchých vín. Ve vůni můžete objevit tóny po vyzrálém angreštu, v chuti potěší nádherně čistý projev, vzletná kyselina a jemná ovocnost. Toto víno doporučujeme podávat například k rybám nebo kuřecímu masu. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 100,-

Ryzlink rýnský - jakostní - 2011
číslo šarže: 1053
Ryzlink rýnský z mladých vinic jižní části znojemské vinařské podoblasti osloví zejména milovníky svěžích a jemně minerálních vín. Ve vůni můžete zaznamenat příjemnou vůni lučních bylin. V ústech oceníte tělnatost a délku projevu. Díky příjemné mocnosti a harmonickému poměru cukrů a kyselin se budete k vínu rádi vracet. Doporučujeme podávat například k vepřovému masu nebo pizze. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. cena: 95,-

Muškát moravský - jakostní - 2010
číslo šarže: 0027
Milovníci aromatických vín jistě přivítají Muškát moravský z ročníku 2010. Hrozny pochází z mladých vinic jižní části znojemské vinařské podoblasti. Ve vůni tohoto atraktivního vína můžete objevit příjemné tóny po citrusovém ovoci. Na jazyku oceníte příjemnou harmonii vzletné kyseliny a jemného zbytkového cukru. Potěší čistota a svěžest tohoto oblíbeného vína. Můžete vychutnávat například k rybám nebo lehkému ovocnému dezertu. Pro zachování maximálního prožitku doporučujeme toto víno nearchivovat a podávat jej jako mladé.
cena: 95,-

Tramín červený - jakostní - 2011
číslo šarže: 1071
Tento atraktivní Tramín červený z přívětivého ročníku 2011 zaujme svou líbivou, jemně nasládlou vůní připomínající kompotované hrušky. Na jazyku potěší laskavý obsah zbytkového cukru a harmonizující množství kyselin. Při opakovaném ochutnávání zaznamenáte jemně ovocný projev. Tento tramín si jistě najde mnoho věrných příznivců. Doporučujeme podávat například k sladkovodním rybám nebo jemnému sýru. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.
cena: 100,-