• Držíme se původních receptur a surovin.
  • Vína od společnosti Znovín Znojmo a.s. pro malo i velkoodběratele.
  • Zajistíme catering na Vaší svatbu, party či jinou oslavu.
  • Pronájem profi výčepních zařízení, která zvládnou Vaše pivo uchladit i v tom nejteplejším počasí.
  • Pestré dárkové koše a balíčky pro každého za bezkonkurenční cenu dle Vašeho individuálního přání.
  • Naše šlehačka na dortech je jen z pravé smetany.
  • Stále čerstvé a nové druhy pečiva.
line Visa Mastercard Visa Mastercard Visa

Vína z nejlepších viničních tratí Znojemska

V této kolekci odrůdových vín z nejlepších vinařských tratí Znojemska jsme si Vám dovolili vybrat z posledních ročníků to nejlepší, co v současné době máme v lahvích v našich sklepích uloženo. K ještě většímu dokreslení původu vína a jeho „Terroir“ V této kolekci jsou méně aromatická vína.

Případný vysrážený vinný kámen v lahvi není na závadu.

Veltlínské zelené - jakostní - 2011
číslo šarže: 1011
Veltlínské zelené je na viniční trati Kokusové hory vysazeno na téměř 27 ha a přibližně polovina této plochy byla osazena již v roce 1977. Charakteristický projev lokality se vyznačuje atraktivní kořenitostí až kouřovinkou v aromatické stránce vína a příjemnými oříškovými tóny v chuti. Oceníte i dokonale hladký projev a jemnou nasládlost. Doporučujeme podávat například k vepřovému masu nebo sýrové míse. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 90,-

Veltlínské červené rané - jakostní - 2009
číslo šarže: 9036
Toto víno vzešlo z 38 let starých vinic vinařské obce Šatov, ochutnejte a zavzpomínejte. Víno se vyznačuje příjemnou mandlovo - kořenitou vůní. Na jazyku oceníte mohutnost a svěžest chuťového projevu. Můžete objevit příchuť po vypečené kůrce chleba nebo pražených mandlích. Doporučujeme podávat například ke kvalitním sýrům nebo těstovinám. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
cena: 90,-

Rulandské šedé - jakostní - 2010
číslo šarže: 0034
Jakostní Rulandské šedé patří k nejoblíbenějším vínům pravidelné nabídky a vyhledávají ho jak opravdoví znalci suchých vín, tak začínající milovníci tohoto ušlechtilého nápoje. Víno se ve vůni vyznačuje jemnou minerálností, na jazyku pak působí příjemně svěže. Jistě oceníte čistotu a délku chuťového projevu. Víno doporučujeme podávat například k vepřovému masu nebo sýrové míse. Má dobré předpoklady k archivaci
cena: 95,-

Chardonnay - jakostní - 2011
číslo šarže: 1042
Milovníci a znalci této celosvětově rozšířené odrůdy jistě ocení Chardonnay z Dívčího vrchu pro svou bohatost a čistotu projevu. Ve vůni zaznamenáte příjemné tóny po medu nebo vanilce. Na jazyku potěší mazlivě nasládlá chuť s příjemnou ovocností připomínající například vyzrálé meruňky. K tomuto sametově hladkému vínu se budete jistě rádi vracet. Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo těstovinám. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. cena: 95,-